Hakkımızda

2008 Yılında Merkezi Hatayda' da olmak üzere faaliyete geçen şirketimiz aradan geçen kısa zaman içerisinde faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde gerçek başarıyı ve mükemmelliği yakalamıştır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Yaş Sebze Meyve sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Şirketimiz gerek yurtçi gerekse  yurtdışı birlikte iş yaptığı diğer firmalara verdiği güven ile kısa sürede adından söz ettiren saygın firmalardan biri haline gelmiştir. Mükemmel hizmet, Dürüstlük ilkesini benimsemiş, yenilik ve değişiklikleri takip eden işinde uzman bir kadronun uyum içersinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edinmişiz.

Firmamız; Kumluca / Antalya’da beşbin metrekare alan üzerine kurulu, ikibin ton stoklama kapasteli soğuk hava ve paketleme tesisimiz ayrıca Demre / Antalya’da beşyüz metrekare alan üzerine kurulu işletmemiz ile yaklaşık kendi bünyemizde deneyimli ziraat mühendisleri ve kalite kontrol mühendislerince gözlem altında tutuğumuz beşbin dönüm kapalı sera üretim alanı ile bölgede öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Üretim çeşitlerimiz ve kontrolümüz altında üretilen ürünler  arasında firmanın yıllık üretim ve ihraç kapasitesi;

Domates Çeşitleri (tekli, salkım, kokteyl,verti): 7-8 bin ton / yıl

Salatalık Çeşitleri (salatalık, kornişon, silor): 2 bin ton / yıl

Biber Çeşitleri (dolmalık,kapya,sivri,bıenka,şili,kalifornya,konik): 10 bin ton / yıl

Kabak : 1500 ton / yıl

Nar , Ayva : 2500 ton / yıl

Kiraz, Kayısı, İncir, Nektarin : 2 bin ton / yıl

Çilek : 2 bin ton / yıl olmak üzere;

Zengin ürün çeşidiyle başta Rusya olmak üzere Ukrayna, Gürcistan, Belarus, Kazakistan, Romanya, Hırvatistan, Bosna, Arnavutluk, Irak gibi bir çok ülkeye ihracat da yapan Üregen Tarım Ltd.Şti. pek çok ürün çeşidiyle bu ülkelerin raflarında kendi markasıyla yer almayı başarmıştır. İhracatımızın %50’lık payını Rusya Moskova Food City 1/39 ‘daki satış şubemize gerçekleştirerek,birlikte çalıştığımız Rus partnerlerimiz aracılığıyla güvenli ve kaliteli ürünlerimizi Rus pazarı raflarında büyük bir özgüvenle sunuyor ve sunmaya devam edecektir.

Firmamız Üregen Tarım Ltd. Şti. “üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” Prensibiyle çizgisinden ödün vermeden sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Saygılarımızla.